Data dodania: 24.01.2013

Kontuzja Casillasa! “Załatwił” go kolega z drużyny

Real, jak to Real, awansował do dalszej fazy rozgrywek o Pucha Króla Hiszpanii. Jednak to nie jest główny temat hiszpańskiej prasy, ale kontuzja bramkarza Królewskich.

Pierwszy mecz Realu z Valencią zakończył się pewnym zwycięstwem ekipy z Madrytu – 2:0. Teraz na terenie Valencii zremisowali 1:1 i są już w 1/2 finału Pucharu Hiszpanii.

Niemniej jednak to nie temat 2 czerwonych kartek czy awansu jest tym o czym teraz się najwięcej mówi w Hiszpanii, ale o kontuzji Casillasa. W 17 minucie spotkania doznał dość pechowej kontuzji i musiał opuścić boisko. Jak do tego doszło? Otóż kolega z drużyny – Alvaro Arbeloa – kopnął bramkarza w dłoń. Jak mówi Casillas:

Po uderzeniu od razu wiedziałem, że stało się coś złego. Lekarz zobaczył coś, co mu się nie spodobało. Kiedy próbowałem zamknąć pięść, odczuwałem ból. Na szczęście to kciuk, a nie nadgarstek. Mam nadzieję, że to jednak nic poważnego.

Trzymamy kciuki (sic!), by to nie było nic poważnego!

Autor: sportfan.pl

Kontuzja Casillasa! “Załatwił” go kolega z drużyny
Oceń nas!

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - LISTOPAD 2018

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie w tym rankingu, na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

4886
GŁOSÓW W RANKINGU

Masz ulubionego bukmachera?
Jesteś zadowolony z jego usług i chętnie go polecisz?
Zagłosuj i pomóż wybrać najlepszego bukmachera!

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat