Ostatnia aktualizacja: 07.02.2018

Totolotek – bukmacher z długą tradycją

Totolotek S.A. nieprzerwanie od 1992 roku jest obecny na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Od tamtego czasu otworzył ponad 270 placówek naziemnych w całym kraju, wciąż otwierając nowe. W 2013 roku Totolotek S.A. umożliwił zawieranie zakładów online – zarówno zakładów bukmacherskich jak i totalizatora sportowego. W tym samym roku, uzyskał licencję Ministerstwa Finansów, dzięki której należy do nielicznego grona legalnych bukmacherów działających na Polskim rynku.

Co roku Totolotek S.A. Odprowadza do państwowej kasy blisko 30 mln zł w formie podatku od gier, podatku dochodowego oraz VAT.

Obecnie Totolotek S.A. jest oficjalnym partnerem Pucharu Polski jak i sponsorem piłkarskiej drużyny KS Lechia Gdańsk oraz sekcji koszykówki Legii Warszawa. Natomiast w przeszłości Totolotek S.A. Sponsorował m.in. Górnika Zabrze, Wisłę Kraków, Jagiellonię Białystok czy turnieje tenisowe takie jak Katowice Open.

Do wyróżnień, którymi Totolotek S.A. został odznaczony na przestrzeni ostatnich lat należą m.in. „Certyfikat Odpowiedzialnej Gry”, Złote godło w konkursie Laur Klienta 2010 czy też odznaka Solidnego Pracodawcy za rok 2008.

Kapitał zakładowy firmy wynosi 14.700.000 PLN

TOTOLOTEK
Kliknij aby przejść na stronę z ofertą →

Licencja Ministerstwa Finansów

Totolotek posiada ważną licencję MF na organizowanie zakładów wzajemnych w sieci.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie – zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

Witrynawww.totolotek.pl
SiedzibaPOLSKA
Rok założenia1992
Licencja flaga polski
Rodzaje kuponówSINGIEL
AKO
SYSTEMOWY
BLOKOWY
Min. Depozyt1 PLN
Min. Stawka1 PLN
Min. Wypłata0 PLN
WpłatyDOTPAY
TPAY (Transferuj)
Paysafecard
Skrill
BLIK
Live Betting
Aplikacja mobilnaiOS / Android
Obsługa klientaLiveChat
e-mail
infolinia
Pozostałe udogodnieniaTOTO LIGA
TOTO GOL - gry kumulacyjne
WIRTUALNE SPORTY
PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
2 Miejsce w rankingu
41
głosów
Zaglosuj
Loading...
  • Na rynku od 1992 roku
  • Wirtualne sporty
  • Płatność e-portfelami

Oferta

W ofercie Totolotka można znaleźć nie tylko Zakłady Bukmacherskie, ale i także Zakłady Piłkarskie (Toto-Liga – typowanie zwycięzców 13 wybranych meczów; Toto-Gol – typowanie dokładnych wyników w 6 wybranych meczach), Wirtualne Sporty (Virtuals – obstawianie zdarzeń generowanych komputerowo, które można obstawiać 24/7), Toto-Racing (zakłady na wyścigi chartów), Toto-Mix (typowanie różnych zdarzeń nie tylko ze świata sportu, ale i także ze świata polityki). Zdarzenia można obstawiać nie tylko przed ich rozpoczęciem, ale i także w trakcie ich trwania dzięki Zakładom Live. Podczas Zakładów Live można na bieżąco śledzić przebieg spotkania dzięki uzupełnianym cały czas statystykom meczowych i opcji LiveMatchTracker.

Przekrój dziedzin, które można typować zaczyna się od piłki nożnej (np. polska Ekstraklasa, 5 Liga angielska, ale i także takie egzotyczne 1-sze ligi jak Bahrajn, czy też Singapur), przez tenis, MMA czy kończąc na coraz popularniejszym w naszym kraju E-Sporcie (np. Turniej CS GO). Dodatkowo w każdym sezonie można obstawić tzw. Zakłady Sezonowe. W ich zakres wchodzą takie zdarzenia jak: Kto wygra Polską Ekstraklasę, czy też kto będzie MŚ kierowców Formuły 1.

Totolotek w ramach swojego serwisu oferuje również dodatkowe serwisy: Statystyki meczowe, Livescore oraz wyniki archiwalne.

 

Rejestracja

Obecnie są dwie możliwości zarejestrowania swojego konta u bukmachera.

  1. Pierwsza, niejako tradycyjna, może odbyć się w jednym z 276 punktów naziemnych Totolotka S.A. rozlokowanych po całym terytorium Polski.

  2. Drugą opcją jest rejestracja poprzez dedykowany formularz na stronie internetowej bukmachera. W obu przypadkach jest potrzebny dokument tożsamości (może to być dowód osobisty albo paszport) oraz numer konta bankowego. Przy wypełnianiu druku online, w standardowych godzinach pracy bukmachera (od 9:30/10:00 do 18:00/19:30) weryfikacja przebiega w ciągu kilkunastu minut. Natomiast, jeżeli rejestracja nastąpi poza tymi godzinami, to konto zostanie zweryfikowane następnego dnia po 9:30.

 

Doładowanie konta i Wypłata środków

W jaki sposób można doładować swoje konto? Zarejestrowani użytkownicy mogą wpłacić środki poprzez systemy płatności online takie jak Dotpay, Tpay (Transferuj), płatność mobilną BLIK, karty płatnicze Paysafecard czy też zasilić ze swojego portfela elektronicznego Skrill.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł, a przy płatności przez Paysafecard wynosi ona 20 zł. Minimalna stawka potrzebna do obstawienia kuponu to 1 zł.

Wypłata wygranych może nastąpić tylko na podany przy rejestracji rachunek bankowy. Wszystkie wypłaty są dokonywane w dni robocze o godzinie 12.00. Jeżeli chce się tego samego dnia otrzymać środki, należy to zgłosić do godziny 10.00, w innym wypadku zostaną one dopiero kolejnego dnia przelane.

Minimalna kwota wypłaty to 0.01 zł.

TOTOLOTEK
Kliknij aby przejść na stronę z ofertą →

Gdzie można grać

W jaki sposób można obstawiać z Totolotkiem? Bukmacher daje możliwość zagrania w punktach stacjonarnych (otwarte od poniedziałku do niedzieli od 9:30/10:00 do 16:30/19:30), za pośrednictwem strony internetowej oraz dedykowanych aplikacji dla telefonów komórkowych, tabletów z systemami iOS oraz Android.

 

Pomoc / Obsługa Klienta

Totolotek posiada bardzo rozbudowany dział pomocy, w którym można dowiedzieć się wszystkiego co jest niezbędne do korzystania z serwisu. Oprócz tego bukmacher oferuje pomoc online poprzez infolinię (czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 9:30/10:00 do 18:00/19:30), LiveChat (czynny w tych samych godzinach co infolinia) oraz kontakt e-mail.

Strona bukmachera – www.totolotek.pl

Kontakt e-mailowy – pomoc@totolotek.pl 

Totolotek – bukmacher z długą tradycją
5 (100%) 2 votes

NAJLEPSZE ZAKŁADY BUKMACHERSKIE ONLINE - GŁOSOWANIE GRACZY

RANKING BUKMACHERÓW

155
GŁOSÓW W RANKINGU

Masz ulubionego bukmachera?
Jesteś zadowolony z jego usług i chętnie go polecisz?
Zagłosuj i pomóż wybrać najlepszego bukmachera!

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat