Ostatnia aktualizacja: 16.11.2017

Milenium – Zakłady bukmacherskie online

Milenium to legalnie działający, już od 2004 roku na polskim rynku, bukmacher. Obecną licencję na organizowanie zakładów wzajemnych firma uzyskała w 2012 z Ministerstwa Finansów. W pierwszym roku działalności otworzyła 15 punktów stacjonarnych, natomiast obecnie posiada ich 161, które są rozlokowane po całej Polsce.

Milenium od 2016 roku jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego: Zagłębie Lubin. W przeszłości bukmacher sponsorował takie imprezy jak gala MMA-ATTACK czy też był oficjalnym sponsorem Tauron Basket Ligi w sezonie 2012/2013.

Kapitał zakładowy: 3 477 600.00 zł

MILENIUM
Kliknij aby przejść na stronę z ofertą →

Licencja Ministerstwa Finansów

Zakłady bukmacherskie Milenium posiadają pozwolenie na organizowanie zakładów sportowych online.
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Witrynawww.milenium.pl
SiedzibaPOLSKA
Rok założenia2004
Licencja flaga polski
Rodzaje kuponówSINGIEL
AKO
SYSTEMOWY
Min. Depozyt1 PLN
Min. Stawka2 PLN
Min. WypłataBRAK
Wpłaty
Live Betting
Aplikacja mobilnaIOS, Android
Pozostałe udogodnieniaKULKI 7 z 27
TOTALIZATOR
WpłatyInformacje o wpłacie
Obsługa klientaInfo o obsłudze klienta
3 Miejsce w rankingu
28
głosów
Zaglosuj
Loading...
  • Śledzenie zdarzeń na żywo (LiveTrack)
  • Usługa "kupon SMS"
  • Sponsor Zagłębia Lublin

Oferta

W swojej ofercie Milenium daje graczom możliwość zagrania w Zakładach Bukmacherskich, Zakładach Live (dla wybranych zdarzeń są statystyki online, jak i dostępna jest możliwość śledzenia meczu na żywo – LiveTrack). Bukmacher udostępnia swoim użytkownikom także zagranie w Totalizator Bramkowy (obstawianie wyników bramkowych w 14 wybranych meczach piłki nożnej), Totalizator Piłkarski Ligowa 13 (gracze w tej grze obstawiają wyniki 13 meczy), czy też Kulki 7 z 27 (gdzie należy wytypować czy ilość bramek będzie (nie)parzysta).

Milenium oferuje możliwość sprawdzenia statusu swojego kuponu za pomocą usługi SMS – „Kupon SMS”.

Na stronie bukmachera, można znaleźć także Program TV, z informacją jakie wydarzenie sportowe, na jakim kanale i o której godzinie będzie transmitowane danego dnia.

Dla swoich graczy Milenium przygotował program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium. Punkty w nim zebrane można wymieniać na kredyty na grę bądź nagrody rzeczowe.

 

Rejestracja

Dokonać rejestracji można na dwa sposoby:

  1. Osobiście odwiedzając jeden z ponad 160 punktów naziemnych (czynne w zależności od dnia i miejscowości między godziną 9:00 a 19:00), zabierając ze sobą dokument tożsamości i nr konta bankowego. Dodatkowo, w lokalach stacjonarnych można wyrobić kartę członkowską Ligi Mistrzów Milenium.

  2. Wypełniając formularz rejestracyjny na stronie bukmachera. Konta są weryfikowane w ciągu kilku minut w godzinach pracy działu weryfikacji Milenium tj. 9:00 – 22:00. Jeżeli rejestracja nastąpi po godzinie 22, to dopiero kolejnego dnia nastąpi zweryfikowania konta.

 

Doładowanie konta i Wypłata środków

Wpłata środków na konto odbywa się poprzez systemy płatności online: PayU i Tpay. Minimalna kwota do zasilenia swojego konta to 1 zł.

W Milenium obowiązują 3 minimalne stawki przy obstawianiu kuponów:

  • zakład cząstkowy w zakładzie systemowym to 1 zł;
  • zakład prosty to 2 zł;
  • zakład systemowy to 3 zł.

Wypłata środków następuje 3 razy dziennie (w dni robocze): między 8:00 a 9:00, następnie pomiędzy 12:00 a 13:00 i ostatni raz przed 16:00.

Najmniejszą kwotę jaką można wypłacić jest 1 zł.

MILENIUM
Kliknij aby przejść na stronę z ofertą →

Gdzie można grać

Kupony można obstawiać zarówno w punktach stacjonarnych jak i poprzez Internet. Milenium oferuje także dedykowane aplikacje dla urządzeń (smartfony, tablety) korzystających z systemów iOS, Android jak i mobilną stronę dla nich.

 

Pomoc / Obsługa Klienta

Bukmacher posiada rozbudowany dział pomocy, ze wszelkimi niezbędnymi informacjami potrzebnymi do rozpoczęcia zawierania zakładów. Milenium oferuje także inne formę pomocy dla swoich użytkowników: LiveChat (czynny w godzinach: 9:00 – 20:00) oraz formularz kontaktowy

Strona bukmachera – www.milenium.pl

 

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZE ZAKŁADY BUKMACHERSKIE ONLINE

RANKING BUKMACHERÓW

124
GŁOSÓW W RANKINGU

Masz ulubionego bukmachera?
Jesteś zadowolony z jego usług i chętnie go polecisz?
Zagłosuj w rankingu i pomóż wybrać najlepszego buka dla początkujących graczy!

Skorzystałeś z rankingu? Daj znać znajomym!

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat