Ostatnia aktualizacja: 30.07.2018

Milenium – legalny bukmacher. Informacje o zakładach bukmacherskich – Warunki, Oferta, Opinie klientów.

Po “czystce” na polskim rynku bukmacherskim w 2017 roku, ilość nielegalnych bukmacherów diametralnie spadła. Dziś, w Polsce królują licencjonowani, “polscy” bukmacherzy. Jednym z nich jest bukmacher Milenium, jeden z najbardziej lubianych operatorów zakładów sportowych. Milenium to legalnie działający, już od 2004 roku na polskim rynku, bukmacher. Obecną licencję na organizowanie zakładów wzajemnych firma uzyskała w 2012 z Ministerstwa Finansów.

Milenium – opis bukmachera

W pierwszym roku działalności otworzyła 15 punktów stacjonarnych, natomiast obecnie posiada ich 161, które są rozlokowane po całej Polsce. Milenium od 2016 roku jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego: Zagłębie Lubin. W przeszłości bukmacher sponsorował takie imprezy jak gala MMA-ATTACK czy też był oficjalnym sponsorem Tauron Basket Ligi w sezonie 2012/2013.

Kapitał zakładowy: 3 477 600.00 zł

MILENIUM
Kliknij aby przejść na stronę z ofertą →

Licencja Ministerstwa Finansów

Zakłady bukmacherskie Milenium posiadają pozwolenie na organizowanie zakładów sportowych online.
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu – zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17- 7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

Witrynawww.milenium.pl
SiedzibaPOLSKA
Rok założenia2004
Licencja flaga polski
Rodzaje kuponówSINGIEL
AKO
SYSTEMOWY
Min. Depozyt1 PLN
Min. Stawka2 PLN
Min. WypłataBRAK
WpłatyPayU
tpay.com
Live Betting
Aplikacja mobilnaIOS, Android
Obsługa klientaLiveChat
formularz kontaktowy
Pozostałe udogodnieniaKULKI 7 z 27
TOTALIZATOR
6 Miejsce w rankingu
134
głosów
Zaglosuj
Loading...
  • Śledzenie zdarzeń na żywo (LiveTrack)
  • Usługa "kupon SMS"
  • Sponsor Zagłębia Lublin

Oferta bukmachera Milenium

W swojej ofercie Milenium daje graczom możliwość zagrania w Zakładach Bukmacherskich, Zakładach Live (dla wybranych zdarzeń są statystyki online, jak i dostępna jest możliwość śledzenia meczu na żywo – LiveTrack). Bukmacher udostępnia swoim użytkownikom także zagranie w Totalizator Bramkowy (obstawianie wyników bramkowych w 14 wybranych meczach piłki nożnej), Totalizator Piłkarski Ligowa 13 (gracze w tej grze obstawiają wyniki 13 meczy), czy też Kulki 7 z 27 (gdzie należy wytypować czy ilość bramek będzie (nie)parzysta).

Milenium oferuje możliwość sprawdzenia statusu swojego kuponu za pomocą usługi SMS – „Kupon SMS”.

Na stronie bukmachera, można znaleźć także Program TV, z informacją jakie wydarzenie sportowe, na jakim kanale i o której godzinie będzie transmitowane danego dnia.

Dla swoich graczy Milenium przygotował program lojalnościowy Liga Mistrzów Milenium. Punkty w nim zebrane można wymieniać na kredyty na grę bądź nagrody rzeczowe.

 

Rejestracja w Milenium

Dokonać rejestracji można na dwa sposoby:

  1. Osobiście odwiedzając jeden z ponad 160 punktów naziemnych (czynne w zależności od dnia i miejscowości między godziną 9:00 a 19:00), zabierając ze sobą dokument tożsamości i nr konta bankowego. Dodatkowo, w lokalach stacjonarnych można wyrobić kartę członkowską Ligi Mistrzów Milenium.

  2. Wypełniając formularz rejestracyjny na stronie bukmachera. Konta są weryfikowane w ciągu kilku minut w godzinach pracy działu weryfikacji Milenium tj. 9:00 – 22:00. Jeżeli rejestracja nastąpi po godzinie 22, to dopiero kolejnego dnia nastąpi zweryfikowania konta.

 

Doładowanie konta i Wypłata środków

Wpłata środków na konto odbywa się poprzez systemy płatności online: PayU i Tpay. Minimalna kwota do zasilenia swojego konta to 1 zł.

W Milenium obowiązują 3 minimalne stawki przy obstawianiu kuponów:

  • zakład cząstkowy w zakładzie systemowym to 1 zł;
  • zakład prosty to 2 zł;
  • zakład systemowy to 3 zł.

Wypłata środków następuje 3 razy dziennie (w dni robocze): między 8:00 a 9:00, następnie pomiędzy 12:00 a 13:00 i ostatni raz przed 16:00.

Najmniejszą kwotę jaką można wypłacić jest 1 zł.

MILENIUM
Kliknij aby przejść na stronę z ofertą →

Gdzie można obstawiać?

Kupony można obstawiać zarówno w punktach stacjonarnych jak i poprzez Internet. Milenium oferuje także dedykowane aplikacje dla urządzeń (smartfony, tablety) korzystających z systemów iOS, Android jak i mobilną stronę dla nich.

 

Pomoc / Obsługa Klienta

Bukmacher posiada rozbudowany dział pomocy, ze wszelkimi niezbędnymi informacjami potrzebnymi do rozpoczęcia zawierania zakładów. Milenium oferuje także inne formę pomocy dla swoich użytkowników: LiveChat (czynny w godzinach: 9:00 – 20:00) oraz formularz kontaktowy

Strona bukmachera – www.milenium.pl

Kontakt e-mailowy – bukmacher@milenium.pl

Milenium – legalny bukmacher. Informacje o zakładach bukmacherskich – Warunki, Oferta, Opinie klientów.
5 (100%) 4 votes

RANKING BUKMACHERÓW ONLINE 2018

Grasz? Głosuj! Wspólnie wybieramy najlepszego bukmachera w Polsce!

2615
GŁOSÓW W RANKINGU

Masz ulubionego bukmachera?
Jesteś zadowolony z jego usług i chętnie go polecisz?
Zagłosuj i pomóż wybrać najlepszego bukmachera!

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat