Data dodania: 14.01.2010

Hit przed mundialem w RPA! Kamizelki ochronne dla fanów – co?

Takiego gadżety dla kibiców jeszcze nie było. FIFA dała „swoje błogosławieństwo” firmie, która produkuje to akcesorium dla każdego fana piłki nożnej, który wybiera się do RPA. To nie żart…

Kwestia bezpieczeństwa podczas Mundialu 2010 to temat numer jeden, który przewija się już od początku przyznania RPA praw do organizacji tego turnieju. Ostatnie wydarzenia jakie miały miejsce podczas Pucharu Afryki czy też tragedia reprezentacji Togo dają wiele do myślenia. A co robią światowe władze piłki nożnej by podnieść poziom bezpieczeństwa podczas MŚ?

To co teraz przeczytacie, to się dzieje naprawdę. Jak donosi portal worldcupblog.org Na rynku pojawił się nowy gadżet dla kibiców podróżujących do RPA. Kosztuje jedynie 69.96 $. A jest nim kamizelka, która ma chronić przed atakiem nożownika. Jednak to nie wszystko. FIFA „firmuje” swoją nazwą ten sprzęt. Można i tak dbać o bezpieczeństwo kibiców.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat