Data dodania: 14.12.2009

Kubica skazany na Renault. Mercedes wziął Schumachera!

Schumacher miał nie wrócić już do Formuły 1, a tu taka niespodzianka! W nowym sezonie Schumi będzie jeździł w stajni GP Mercedesa.

Jak podają niemieckie media, warunki kontraktu pomiędzy Niemcem a władzami zespołu Mercedesa są już ustalone. Jest to sensacyjna wiadomość z tego względu, że Schumi wciąż jest związany z Ferrari. Jest tam doradcą, za co dostaje 5 mln euro rocznie. Oprócz tego przecież miał szansę powrotu na tor w ich stajni tuż po tym jak kontuzji doznał Felipe Massa. Ale że względów zdrowotnych zrezygnował z tego. Co tak przekonało niemieckiego kierowcę do takiego zwrotu akcji?

Jak ustalili dziennikarze, za sezon jazdy dla Mercedesa Schumacher ma dostać 3.5 mln euro, choć początkowo mówiło się nawet o 7 „bańkach”.

Z archiwum: Kubica musi schudnąć – znowu. Ileż można!?

Jeżeli ten kontrakt dojdzie do skutku to oznacza to zamknięcie szans dla Roberty Kubicy w dostaniu się do Ferrari. Cóż, czyżby przeznaczeniem Roberta było Renault? Czy dzięki temu spadną notowania bukmacherów na Kubicę?

Czy Schumi będzie się jeszcze liczył w walce o tytuł mistrza świata F1?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat