Data dodania: 03.02.2012

To będzie wielki gwiazdor MMA? Wygrał 62 walki z rzędu! Kto?

Na to wydarzenie wielu fanów UFC czeka z wypiekami na twarzy. Na 143 gali UFC zadebiutuje zawodnik, który ma wielkie zadatki na bycie przyszłą gwiazdą tej federacji MMA.

W walce wieczoru w hali Mandalay Bay Events Center zobaczymy Nicka Diaza z Carlosem Conditem. Według programu tę walkę będzie można zobaczyć około godziny 4.00 naszego czasu na kanale Orange Sport.

Inną walką, która już elektryzuje fanów MMA jest pojedynek  Stephena “Wonderboy” Thompsona z Danielem Stittgenem. Ten pierwszy zawodnik, od 62 walk (w tym 41 wygranych przez nokaut!) nie znalazł na siebie mocniejszego! Co prawda bilans walk w klatce nie jest jeszcze tak imponujący, ale wszystko przed nim. Już niektórzy nawet nazywają go „przyszłą gwiazdą”.

Słynny trener Firas Zahabi, tak mówi o 28-letnim zawodniku:

Stephen to najlepszy karateka, najlepszy striker jakiego widziałem, do tego bardzo wszechstronny.

Czy karateka i zawodnik brazylijskiego ju-jitsu w jednej osobie udźwignie presję i pokaże na co go stać? Już w najbliższą sobotę się wszystko rozstrzygnie.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat