Data dodania: 02.02.2012

Smolarek liczy na… grę na Euro. Jesteś za? Wypowiedz się!

Ebi Smolarek wraca do gry o Euro 2012? Czy powrót do Europy sprawi, że trener naszej kadry powoła go na Mistrzostwa? Sam zainteresowany jest bardzo pewny swojej decyzji i pełen nadziei, że rzutem na taśmę załapię się do szerokiej kadry na ME odbywające się w Polsce i Ukrainie.

Nie ma mowy żebym się poddał. Nigdy nie powiedziałem, że w reprezentacji już nie zagram. Powrót do Europy miał dla mnie znaczenie również z tego względu. Grając w Katarze, ciężko byłoby o powołanie.

Smolarek ostatni raz w kadrze zagrał niecałe półtora roku temu – 17 listopada 2010 roku – w mecz towarzyskim z Wybrzeżem Kości Słoniowej (3:1). Czy taka przerwa od występów z Orzełkiem na piersi stanie się jego kulą u nogi czy może paliwem rakietowym?

Ebi podpisał półroczny kontrakt z 13 drużyną Eredivisie – ADO Den Haag. Zawodnik, który ostatnio grał w katarskim Al-Khor, ze swoją kartą w ręku mógł wybierać w ofertach. Dostał oferty z Rosji, Dubaju. Był już nawet dogadany z jednym klubem z naszego rodzimego podwórka, ale w ostatniej chwili rozmowy zostały przerwane.

Smolarek ma zadebiutować w nadchodzącą sobotę w spotkaniu przeciwko AZ Alkmaar. Teraz wszystko w nogach Ebiego.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat