Data dodania: 27.01.2012

Brazylijczyk z Bundesligi na testach w Pogoni

Pogoń w poszukiwaniu nowego obrońcy sięga do klubu zza naszej zachodniej granicy, a dokładniej do 1.FC Kaiserslautern. Właśnie stamtąd władze Pogoni ściągnęły do siebie na testy 21-letniego Brazylijczyka – Lucas dos Santos Rocha da Silva.

Obrońca w swojej przeszłości grał w Portuguesa oraz Bayerze Leverkusen. Czy przejdzie testy w Pogoni? Na pokazanie się z dobrej strony będzie miał czas do czwartku, którego uwieńczeniem będzie mecz kontrolny, po którym usłyszy czy się nadaje do klubu ze Szczecina.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat