Data dodania: 04.08.2009

“To kłębek nerwów” – polski piłkarz mówi o Borucu. I go straszy!

W Celticu tyka bomba z opóźnionym zapłonem. Czy mecz z Dynamem Moskwa będzie iskrą, która odpali lont?

To już jutro czeka nas rewanżowe spotkanie Dynama Moskwa z Celtikiem Glasgow. Tydzień temu, na swoim stadionie Celtowie przegrali 0:1. A jak będzie teraz?

Według Marcina Kowalczyka, obrońcy rosyjskiej drużyny, sen Szkotów o Lidze Mistrzów zakończy się właśnie jutro. Jak mówi Kowalczyk:

Boruc to dobry bramkarz, ale tydzień temu już zauważyłem, że jest kłębkiem nerwów. Presja wywierana na Borucu jak i reszcie drużyny jest ogromna. Zaskoczyliśmy ich w Glasgow, w Moskwie definitywnie zamkniemy im wrota do fazy grupowej LM.

Celtowie w swoim kraju nie mają sobie równych i tylko w LM mieli godnych siebie przeciwników. Także odpadnięcie na tym etapie rozgrywek będzie ogromną porażką zespołu. A także „ukoronowaniem”, niestety niezbyt chlubnym, tego sezonu w wykonaniu Boruca.

Rosjanie z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą zwłaszcza na swoim terenie. Czy Boruc z drużyną pożegnają się z Ligą Mistrzów już jutrzejszego wieczoru? Według bukmacherów i kursów bukmacherskich jest to wielce prawdopodobne…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 443
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 032
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat