Data dodania: 12.08.2009

Nie da się ich oglądać: ZOBACZ najbrzydszych piłkarzy świata. Fuj!

W przypadku piłkarzy nie wygląd, ale umiejętności odgrywają najważniejszą rolę. Jednak co po niektórzy, mogli by postarać się nieco bardziej i spojrzeć w lustro.

Tak wiemy. Każdy z nich mógł mieć jakiś trudny epizod w dzieciństwie, pecha, wypadek przez co wyglądają tak jak wyglądają. Choć zaraz pewnie pojawią się głosy, że C. Ronaldo przesadza w drugą stronę i jest mu bliżej do geja…

Czy waszym zdaniem piłkarze w naszym subiektywnym rankingu, powinni coś zrobić że swoim wyglądem, by nie tylko cieszyć oko trickami, ale i także damską część trybun? A może niektórzy z was nawet tego nie dostrzegają, bo już się do tego widoku przyzwyczaili? Znacie kogoś kto by się nadawał do naszej klasyfikacji?

1) Ronaldinho
2) Carles Puyol
3) Carlos Tevez
4) Didier Drogba
5) Franck Ribery
6) Ivan Campo
7) Joleon Lescott
8) Park Ji Sung
9) Wayne Rooney

I jak się wam taka lista (nie)podoba?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat