Data dodania: 09.09.2009

Adamek obawia się Gołoty? Szuka pomocy u… Sprawdź

Adamek odwiedził sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Doylestown. Czy teraz szansę Mistrza Świata na zwycięstwo w walce z Gołotą wzrosną?

Tomasz Adamek nie tylko treningami żyje przed walką z Gołotą. Podczas pobytu w stanach, odwiedził Polsko-Amerykański festiwal odbywający się w Pensylvani. Uczestniczył tam we Mszy Świętej w sanktuarium. Tak opisuje to doświadczenie:

Świątynia jest zbudowana w stylu nowoczesnym, ale robi niesamowite wrażenie. Ma piękne witraże, ukazujące historię Kościoła w Polsce i Stanach Zjednoczonych. No i było tu tylu Polaków, że czułem się jak w ojczyźnie. To była taka moja pielgrzymka do Częstochowy.

Adamek jest znany z tego, że nie wstydzi się swojej wiary i głośno o tym mówi. Zapewne i tym razem będzie chciał by jego modlitwy o wygranie walki z Gołotą zostały wysłuchane. Świadczy o tym między innymi pociągnięcie na sznur dzwona znajdującego się na terenie sanktuarium. Na łamach „Super Expressu” opisuje to tak:

Nie wahałem się ani chwili, bo wiedziałem, o co chcę poprosić, i pociągnąłem, ile sił w ramionach, za sznur dzwonu. Miał tak silny dźwięk, że aż dudniło mi w uszach i zadrżało mi serce. To dobry znak.

Czy ten dobry znak doda skrzydeł naszemu bokserowi? Tego dowiemy się już niebawem.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat