Data dodania: 10.09.2009

Skandal! ZOBACZ, jak polski zespół zszedł z boiska. Bo trener…

Wiocha. Tak jednym słowem można określić zachowanie trenera polskiej drużyny, w meczu z litewską drużyną koszykówki. Co takiego zrobił trener Assecoo Prokomu Gdynia?

Pomimo tego, że Eurobasket trwa w najlepsze, to zespoły klubowe aktywnie przygotowywują się do zbliżającego sezonu. Na takie jedno kontrolne spotkaniu do Wilna udała się ekipa z Gdyni. Niestety spotkanie nie zakończyło się ani po naszej myśli, ani w ogóle!

Prokom grał z Lieutuvosem Rytas. Po jednej ze spornych akcji, gdzie sędzia nie odgwizdał przewinienia dla naszych, trener Prokomu Tomas Pacesas, wyładował swoją złość na arbitrze spotkania. Popchnął sędziego, a ten natychmiast wyrzuł go z boiska. Zamiast przyjąć to z pokorą trener gdańskiej drużyny, zachował się niczym dziecko, które zbiera zabawki i wychodzi. Kazał swoim zawodnikom zebrać swoje rzeczy i zejść z parkietu. Rywale pożegnali naszych ironicznymi brawami i z politowaniem.

Jak na to zareagowali włodarze klubu? Póki co jest jedynie informacja na stronie internetowej Prokomu, z której można się dowiedzieć: gdynianie opuścili parkiet po niezrozumiałych decyzjach sędziego”.

Szkoda. Dopiero co Polska drużyna narodowa pokonała Litwinów, a tu taka wtopa. A wy jak sądzicie? Czy ten faul był wart takiego zachowania naszego trenera?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat