Data dodania: 24.09.2009

“Mam popierd****y zespół”. Trener wybuchnął po meczu – wygranym!

Umiejętność kontrolowania swoich emocji jest dosyć ważnym i potrzebnym życiowym zasobem. Szczególnie wtedy kiedy jest się na konferencji prasowej…

To co się wydarzyło wczoraj przy okazji meczów o 1/8 finału Puchar Polski, to niespodzianka za niespodzianką. Bo kto przypuszczał, że takie zespoły jak Bytovia II Bytów, czy Start Otwock tak wysoko zajdą? Pozytywnie zaskoczyło także Zagłębie Sosnowiec, które wygrało z faworyzowanym Górnikiem Zabrze.

Polecamy: Porównanie ofert bukmacherskich na piłkę nożną.

Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obu drużyn. Ryszard Komornicki gromił swoich piłkarzy za porażkę. Szczególnie dlatego, że wykazali ambicji w tym spotkaniu. Natomiast całkowicie odmienny nastrój udzielał się trenerowi Zagłębia. Piotr Pierścionek, z powodu radości zapewne, tak powiedział:

Mam popier*****ą drużynę. Życzyłbym sobie, że tak samo poważnie podchodziła do spotkań, które obserwuje 200 osób.

O co chodziło trenerowi? Zapewne o te spotkania na szczeblu II ligi, gdzie jego podopieczni nie potrafią wygrać z Jarotą Jarocin. A w starciu z takim mocarzami polskiej piłki, jak Górnik, dają sobie doskonale radę.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat