Data dodania: 13.09.2010

Trenerzy do Pudzianowskiego: “stop, od teraz nie możesz…”

Walka Butterbeanem z Pudzianowskim już za kilka dni. Co słychać w obozie naszego zawodnika?

W sobotę 18 września kolejna próba naszego zawodnika na ringu KSW. Jak zapewnia Pudzian, czuje się o wiele lepiej przygotowany niż przed nieudanym dla niego starciem z Timem Sylvią. Teraz wytrzymałość ma być jego kluczowym atutem. Środkiem do tego stały się przebiegnięte kilometry przez strongmana. Jak sam mówi:

Gdyby kilka miesięcy temu ktoś mi powiedział, że będę biegał 1,5 h ciągiem, to bym mu się zaśmiał w twarz i powiedział, że przecież ja tego nie wytrzymam.

A jednak! Pudzian tak się zakochał w bieganiu, że aż trenerzy zabronili mu tego typu wysiłku. Tłumaczą swoją decyzję, „świeżością” nóg jaką dzięki temu chcą osiągnąć podczas sobotniej walki. Czy tym razem Pudzian wytrzyma?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1430 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator