Data dodania: 22.01.2015

Reprezentant Belgii przenosi się do MLS

Wychowanek Sportingu Charleroi – Laurent Ciman – zmienia klub. Jego celem jest Ameryka Północna, a dokładnie klub z Kanady, biorący udział w amerykańskiej lidze MLS – Montreal Impact.

Ciman w poprzednim sezonie grał w Standard Liege, do którego przeszedł w 2010 roku. Przez 5 lat w Belgii wystąpił 156 razy, strzelając 6 bramek. Natomiast w reprezentacji zaliczył 9 występów, w tym udział w niedawno zakończonych Mistrzostwach Świata.

Wielu spośród piłkarzy, którzy wybierają kierunek “na zachód” (czyt. MLS), obierają go tuż przed przejściem na piłkarską emeryturę. Czy I tym razem będzie podobnie?

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat