Data dodania: 09.04.2015

Gabon wybrany na gospodarza PNA 2017

Puchar Narodów Afryki nie ma łatwego życia. Jeszcze nie tak dawno byliśmy świadkami sytuacji, gdy Maroko musiało zrezygnować z organizacji PNA. W jego miejsce weszła Libia I już wydawało się, że wszystko jest załatwione, a tu kolejna zmiana.

Przypomnijmy, Libia musiała zrezygnować z organizacji turnieju z powodu napięć politycznych w tym kraju, które mogły wpłynąć na bezpieczeństwo zarówno kibiców jak I zawodników.

Z racji takiego obrotu sytuacji, Afrykańska Konfederacja Piłkarska (AKP), wyłoniła nowego gospodarza PNA 2017, którym został Gabon.

To już druga zmiana gospodarza PNA 2017. Bukmacherzy, jak Totolotek czy LV BET mogliby oferować zakłady na to, czy i tym razem Gabon będzie musiał zrezygnować z organizacji PNA…a jak wy obstawiacie?

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 443
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 032
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat