Data dodania: 01.01.2015

Bask nie poprowadzi już reprezentacji Gwinei Równikowej

Rzeźnik z Bilbao, po blisko dwuletniej przygodzie trenerskiej z narodową drużyną Gwinei Równikowej, zakończył współpracę z tamtejszym związkiem piłki nożnej.

Andoni Goikoetxea kontrakt trenerski podpisał w 2013, na okres 2-lat. Ze względu na niezadawalające wyniki, włodarze tamtejszego związku, postanowili nie przedłużać kontraktu.

Hiszpan swoją przygodę z piłką nożną zaczął jako piłkarz, występując przez 16 lat w takich klubach jak Atletico Madryt czy Atletico Bilbao. Po zakończeniu kariery, zajął się trenerką w 1992 roku. Jednym z jego największych sukcesów, do tej pory, było wywalczenie z Salamancą awansu do I ligi w 1996 roku.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat