Data dodania: 07.01.2013

Poznaliśmy zdobywcę Złotej Piłki

Czy ktoś się spodziewał innego rozwiązania konkursu na najlepszego piłkarza świata? Można zgodnie rzecz, że mało kto. Łącznie z legalnymi bukmacherami, którzy Leo Messiego widzieli w roli faworyta do tego tytułu.

Także panie I panowie – Messi dokonał coś czego jeszcze nikt w historii. Jak zaczął w 2009 roku, tak teraz po raz czwarty z rzędu zdobył ten tytuł! W boju o ten tytuł pokonał Cristiano Ronaldo oraz swojego kolegę z drużyny – Andreę Iniestę. Czy w przyszłym roku też będzie najlepszy?

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat