Data dodania: 03.01.2013

Uprawiają seks za kasę! Byłe gwiazdy sportu

Sport zawodowy niesie że sobą wiele trudów i sukcesów. Niestety też niektórzy nie potrafią się odnaleźć po zakończonej karierze w codziennym życiu. Z tego powodu niektóre osoby liczą na „łatwą kasę” w jednym z najstarszych zawodów świata…

Suzy Favor-Hamilton (lekka atletyka)

Trzykrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich (1992, 1996, 2000) po skończonej karierze przyznała, że pracowała dla jednego z „domu uciech” w Las Vegas. Była biegaczka brała za noc 600 dolarów. Jak mówi, w ten sposób chciała  zrobić sobie odskocznię od życia, które nie wiodło się jej tak sobie by tego życzyła.

Na Twitterze napisała:

Nie oczekuję zrozumienia, ale moje kłopoty miały związek z depresją, która mnie dopadła

Niestety nie jest to jedyna znana osobistość że świata sportu, która w taki sposób zarabiała na emeryturze…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator