Data dodania: 24.12.2018  |  Data aktualizacji: 18.01.2019

Piotr Zieliński w PSG? Paryżanie zainteresowani Polakiem

Pomocnik SSC Napoli Piotr Zieliński może już wkrótce zmienić swojego dotychczasowego pracodawcę. Zawodnikiem zainteresowany jest bowiem klub Paris Saint-Germain, który poszukuje zastępcy dla Adriena Rabiota. Ten ma opuścić PSG już w letnim okienku transferowym, gdy do końca dobiegnie jego kontrakt.

Informacje o zainteresowaniu Polakiem podała gazeta „Tuttosport”. Obok Zielińskiego pojawiło się też nazwisko Brazylijczyka Allana, również gracza Napoli. Włoskie media zaznaczyły jednak, że klub jest niechętny sprzedaży dwójki swoich pomocników, szczególnie w styczniu.

Czytaj więcej: Wyczynia z piłką cuda – nawet w… szpilkach! WIDEO

Piotr Zieliński w Napoli wystąpił jak dotąd w tym sezonie w 23 spotkaniach, zdobywając w sumie trzy gole. Umowa Polaka obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Źródła: football-italia.net, sport.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat