Data dodania: 20.09.2014

Niemcy nie pokażą półfinału. Polsat zablokował transmisję

A już było tak blisko! Radość z zagrania na nosie Polsatowi okazała się przedwczesna. Przypomnijmy, niemiecki kanał Sport1 (kiedyś “DSF”), nabył prawa do MŚ siatkarzy i w sobotę miał pokazać, niezwykle dla nas ważne spotkanie pomiędzy Polakami a Niemcami. Co więcej, kanał jest dostępny w Polsce na niekodowanym paśmie! Co w obecnej sytuacji, gdzie Polsat zakodował mecze Polski, było wspaniałą wieścią dla wielu polskich kibiców. Ale niestety Polsat zablokował tą transmisję.

Jak do tego doszło? Zaczęło się od tego, że prawa do transmisji Mistrzostw Świata posiadał Sportdeutschland.TV. To właśnie od niej Sport1 nabył prawa do pokazywania siatkarskich zmagań. Niestety dla polskich fanów, okazało się, że te umowy nie są tak klarowane, jak się wydawało na początku. W ten sposób, Polsat wykorzystał te luki i zakazał rozpowszechniania transmisji w paśmie niekodowanym w Niemczech.

Koniec końców, kibice obu krajów nie zobaczą tej historycznej rozgrywki, niemal tak ważnej jak Bitwa pod Grunwaldem.
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dlatego trzymajmy kciuki mocno by nasi pokonali Niemców i stoczyli jeszcze jeden bój. Tym razem już w finale, który wedle zapowiedzi włodarzy Polsatu, będzie w kanale niekodowanym.
Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 443
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 032
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat