Data dodania: 22.06.2014

Niemcy – Ghana: fan, który wbiegł na boisko, to Polak. Zbiera na…

Leszek Ludomir, tak nazywa się kibic który wtargnął na boisko tuż po zdobyciu gola przez Mario Goetze. Co bardziej spostrzegawczy kibice zobaczyli, że na swojej klatce piersiowej miał wypisany numer telefonu (z numerem kierunkowym do naszego kraju!) oraz adres email. Dlaczego?

Tą zagadką zainteresował się serwis ekstraklasa.net. To właśnie oni ustalili tożsamość streakera. Jak się okazuje nie jest to jego pierwszy tego typu wyczyn. Zeszłego roku udała mu się podobna sztuczka podczas zawodów Pucharu Świata w Planicy. Wtedy, tuż po locie Piotra żyły, wtargnął na skocznię. No dobra, wiemy kim jest i że nie jest świeżakiem w temacie, ale czemu to zrobił?

Jak się okazuje, w ten sposób chce zebrać pieniądze na podróż powrotną do Polski! Ludomir zakupił bilet tylko do Brazylii… czy od początku planował w ten sposób sfinansować sobie podróż samolotem? Nie wiemy, ale nie zmienia to faktu, że to dosyć kreatywny sposób na zbiórkę pieniędzy.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - LUTY 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat