Data dodania: 22.06.2014

Niemcy – Ghana: fan, który wbiegł na boisko, to Polak. Zbiera na…

Leszek Ludomir, tak nazywa się kibic który wtargnął na boisko tuż po zdobyciu gola przez Mario Goetze. Co bardziej spostrzegawczy kibice zobaczyli, że na swojej klatce piersiowej miał wypisany numer telefonu (z numerem kierunkowym do naszego kraju!) oraz adres email. Dlaczego?

Tą zagadką zainteresował się serwis ekstraklasa.net. To właśnie oni ustalili tożsamość streakera. Jak się okazuje nie jest to jego pierwszy tego typu wyczyn. Zeszłego roku udała mu się podobna sztuczka podczas zawodów Pucharu Świata w Planicy. Wtedy, tuż po locie Piotra żyły, wtargnął na skocznię. No dobra, wiemy kim jest i że nie jest świeżakiem w temacie, ale czemu to zrobił?

Jak się okazuje, w ten sposób chce zebrać pieniądze na podróż powrotną do Polski! Ludomir zakupił bilet tylko do Brazylii… czy od początku planował w ten sposób sfinansować sobie podróż samolotem? Nie wiemy, ale nie zmienia to faktu, że to dosyć kreatywny sposób na zbiórkę pieniędzy.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1481 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator