Data dodania: 03.07.2014

Ciało znaleźli na śmietniku. Szokujący koniec znanego boksera

Były srebrny medalista ME (1999 r.) i zdobywca brązu na MŚ z 1999 r., Tibor Rafael nie potrafił podnieść się po rodzinnej tragedii i zmarł. Jego ciało zostało znalezione na…

Sprawa śmierci 44-letniego Słowaka, który swój najlepszy czas na ringu bokserskim spędził za czasów amatorstwa, jest teraz tematem numer 1 w słowackich mediach. Tibor, który swoją ostatnią walkę na ringu stoczył w kwietniu bieżącego roku, został znalezionym martwym na śmietniku w Komarno. Jak podają lekarze, przyczyną śmierci był atak serca.

Jego ostatnie 3 lata życia to okres staczania się po równi pochyłej. Najpierw zmarła jego partnerka. Była w 8 miesiącu ciąży. Do tego doszedł alkohol i hazard. Nic nie zostało z jego oszczędności. By mieć na życie zbierał na złom.

Bilans jego walk zawodowych to pasmo porażek. W większości walk był kontraktowany jako zawodnik służący do podbijania wyników przeciwnika.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat