Data dodania: 09.07.2014

Sensacyjny moment. Gwiazda tenisa oświadczyła się partnerce

Niespodzianka na kortach w Nowy Jorku. Nie chodzi tu o niespodziankę sportową, ale o…

Podczas przerwy pomiędzy półfinałami panów podczas US Open, na korcie tenisowym doszło do niespotykanej, na co dzień, sytuacji. Otóż 57-letnia Martina Navratilova oświadczyła się swojej 42-letniej partnerce, byłej Miss ZSRR, Julii Lemigowej. Zaskoczona Rosjanka przyjęła oświadczyny, a publiczność zgromadzona na kortach gromkimi oklaskami przyjęła tę decyzję.

Jak napisała Martina na Twitterze:

Jestem niezwykle szczęśliwa. Julia też i nasza cała rodzina.

To czy parze uda się zalegalizować swój związek nie wiadomo. Bowiem obie mieszkają na Florydzie, a tam zawarcie małżeństwa przez osoby o tej samej jest nielegalne.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1389 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator