Data dodania: 21.05.2013

Montanier trenerem Rennes

To już oficjalnie. Francuski klub F.C. Stade Rennes będzie miało nowego trenera – Philippe Montaniera. Zastąpi on na ławce trenerskiej Frédérica Antonettiego, który spędził w Rennes 4 sezony.

48-latek poprzednio prowadził ostatnio Real Sociedad (od 2011), w którym osiągnął jedne z największych sukcesów klubowych ostatnich lat. A w portfolio jego klubów są także Boulogne (w której zaczynał) i Valenciennes.

Natomiast jako piłkarz był bramkarzem Caen, Nantes, Toulouse, Gueugnon i Saint-Étienne, w którym w 2000 roku zakończył karierę.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat