Data dodania: 18.05.2013

Galeria(1/4)Już nie do wzięcia! Zobacz ślub słynnej sportsmenki

Brytyjka była jedną z największych gwiazd ostatniej olimpiady. Nie tylko że względu na to jak wygląda, ale z tego co zrobiła!

Przypomnijmy, Jessica Ennis zdobyła najcenniejszy medal w morderczej dyscyplinie lekkoatletycznej – Siedmioboju czyli m.in. biegi, skoki, pchnięcia kulą, rzut oszczepem. Prawdziwy test sprawności fizycznej. Nie dziwne, że podbiła serca kibiców. Jeżeli któryś z panów myślał o niej jako o swoje przyszłej żonie, to już za późno. Niedawno wzięła ślub. Zobaczcie sami jak to wygąldało:

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat