Data dodania: 22.06.2013

Zachwycają się Włodarczykiem! “Zabójca”, “od razu go do USA”

Przed walką w Moskwie niektórzy eksperci nie wierzyli w niego. To miała być szybka walka zakończona porażką naszego pięściarza. Ale wyszło inaczej!

Po raz kolejny Krzysztof Włodarczyk udowodnił, że wywalczony przez niego tytuł Mistrza Świata w kategorii wagowej junior ciężkiej, należy mu się jak mało komu! W walce z Rachimem Czakijewem, pomimo liczenia w trzeciej rundzie, pokonał Rosjanina w 8 rundzie.

Dariusz Michalczewski musiał mieć nie tęgą minę gdy to zobaczył, a co dopiero legalni bukmacherzy! Tiger przed walką mówił o Diablo:

On jedzie do Rosji na pożarcie

Kto wie, to właśnie może taka opinia zadziałała na Włodarczyka jak płachta na byka? Kto będzie kolejnym rywalem Diablo w walce o Mistrzostwo Świata federacji WBC?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - LUTY 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat