Data dodania: 26.10.2012

Młodociani kibole sieją strach. Zaatakowali piłkarzy

Grupa agresywnych gimnazjalistów, mianujących się kibicami Polonii Bytom, napadła na młodych piłkarzy i kibiców Szombierek. Prawdopodobnie oni też byli sprawcami aktu wandalizmu na ogrodzenie stadionu.

W minioną sobotę doszło do sytuacji, która nie powinna mieć miejsca. Otóż, jak donosi Policja, grupa około 30 nastolatków, w wieku 13-15 lat, zaatakowała grupę trampkarzy Szombierek (roczniki 1998/99) i ich fanów, którzy czekali przy swoim stadionie na autobus. Mieli się nim udać na mecz z Grunwaldem Ruda Śląsk. Na szczęście nie doszło do poważnych obrażeń. Młodocianie kibole, w kominiarkach i emblematami związanymi z Polonią Bytom, „jedynie” poturbowali trampkarzy i fanów Szombierek.

Policja podejrzewa, że ta sama grupa młodocianych przestępców, zniszczyła odnowiony mur przy stadionie Mistrza Polski z 1980 roku.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 443
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 032
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat