Data dodania: 20.12.2012

Trener Barcelony już po operacji! Pojawiła się informacja, że…

Następca Josepa Guardioli na stanowisku Barcy nie ma lekko ze zdrowiem. Właśnie przeszedł drugą operację. Jak się teraz czuje?

44-letni szkoleniowiec Tito Vilanova miał dzisiaj zabieg usunięcia nowotworu ślinianki przyusznej. To już druga jego operacja w przeciągu roku. Podobnie jak ta pierwsza, ta też zakończyła się z powodzeniem. Jak poinformował klub na swojej stronie internetowej:

Wszystko poszło zgodnie z planem. Jeszcze nie wiadomo, kiedy Tito wróci do domu. Wszystko będzie zależało od jego stanu zdrowia.

Taka informacja sprawiła wielką ulgę jego podopiecznym. Szczególnie po tym, jak ostatnio przeżywali operację Erika Abidali. Zawodnik miał zabieg z powodu wykrytego u niego raka wątroby. Los nie szczędzi ostatnio piłkarzy FC Barcelony. Jak powiedział Carlos Puyol, w imieniu całej drużyny:

Pierwszą wiadomość jaką odebrałem była taka, że zabieg się udał. Niemniej jednak to wciąż dla nas wielki cios.

Vilanova będzie musiał odpocząć od pracy na ławce około 6 tygodni. W tym czasie ma go zastąpić jego asystent – Jordi Roura.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat