Data dodania: 31.12.2018  |  Data aktualizacji: 18.01.2019

Max Verstappen gotowy na walkę o tytuł

Jeden z najlepszych kierowców współczesnej Formuły 1 Sebastian Vettel stwierdził, że zaledwie 21-letni Max Verstappen jest już gotowy na walkę o najwyższe trofea w sporcie motorowym.

Sezon 2018 był dla Holendra słodko-gorzkim doświadczeniem. W pierwszej części sezonu popełniał sporo błędów, pozbawiając punktów zarówno siebie jak i rywali. Gdy jego skuteczność poprawiła się w drugiej części Mistrzostw Świata, sam kierowca niejednokrotnie musiał godzić się z porażką wywołaną przeciętną jednostką napędową Renault. Czy zdobyte doświadczenia, a także współpraca z Hondą zmienią tę passę na lepszą? Czy legalni bukmacherzy obniżą kursy na ich zwycięstwa w najbliższym sezonie F1?

„Nie sądzę, że na torze Max Verstappen potrzebuje jakichkolwiek rad” – skomentował formę rywala Sebastian Vettel. „Ma wszystko co potrzebne. Sądzę, że na polach startowych jest kilku takich kierowców, a Max z pewnością jest jednym z nich. Myślę, że niejednokrotnie to widzieliśmy. Należy jednak pamiętać, że do wygrywania potrzebny jest jak najlepszy pakiet”.

Czytaj też: F1 w Londynie? To możliwe!

Zespół Red Bull wiele razy utrzymywał, że to on stworzył najlepszy samochód w sezonie 2018. Jednak z silnikiem Renault ani Daniel Ricciardo, ani Max Verstappen nie byli w stanie walczyć na równi z Mercedesem i Ferrari. Czy walkę o tytuły umożliwi im Honda?

Źródło: skysports.com

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat