Data dodania: 27.12.2018  |  Data aktualizacji: 18.01.2019

F1 w Londynie? To możliwe!

Władze Formuły 1 badają możliwości zorganizowania wyścigu ulicznego w Londynie. Jak przyznał Ross Brawn zarządzający stroną sportową serii, istnieje takie prawdopodobieństwo.

O wyścigu F1 w Londynie mówi się już od wielu lat, jednak wciąż nie pojawiły się żadne ostateczne decyzje. Powodem jest sama długość kalendarza opiewającego na ponad dwadzieścia rund, ale też kwestie organizacyjne. Rywalizacja w centrum miasta mogłaby zaburzyć funkcjonowanie metropolii o czym doskonale wiedzą obie strony. W wywiadzie dla London Evening Standard Brawn powiedział:

F1 to przynajmniej tygodniowy spektakl, więc zamieszanie jakie spowodowałby w centrum Londynu byłoby nie do zaakceptowania. Nie sądzę więc, że Londyńczycy powinni się nami przejmować. Są jednak obszary peryferyjne, którym pilnie się przyglądamy. Oczywiście to miasto ikona z ogromną historią w motorsporcie, a entuzjazm jest ogromny.

Czytaj więcej: Wolff: Mick Schumacher może być kierowcą Mercedesa

Czy drugi wyścig F1 w Wielkiej Brytanii pozbawiłby możliwości walki na uwielbianym przez kibiców torze Silverstone? Okazuje się, że nie:

Chcielibyśmy, aby London dołączył do Silverstone, a nie go zastąpił.

 

Źródło: skysports.com

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat