Data dodania: 04.08.2008

Legendarny aktor filmów karate olimpijskim wolontariuszem (WIDEO)

Jego filmy oglądał zapewne każdy z nas. Gwiazda filmów akcji podjęła się pracy jako wolontariusz podczas zbliżających się Igrzysk w Pekinie.

Bruce Lee i Jackie Chan. Ta dwójka to legendy filmów typu „karate”. I właśnie ten drugi zrobił coś, o czym zapewne będzie tematem numer 1 w prasie chińskiej. Zdecydował się pomagać podczas IO jako wolontariusz. Już odebrał swoją akredytację i przepustkę na areny Igrzysk. Jak powiedział dziennikarzom:

Postanowiłem się włączyć w organizację igrzysk, ponieważ chcę pomóc przyjaciołom, a jednocześnie promować chińską tradycję

Oprócz tego Chan został zaangażowany w spot reklamowy jednego że sponsorów IO. Ale można się domyślić, że raczej to nie było „pro bono”.

A tymczasem do otwarcia Igrzysk coraz bliżej – może Jackie Chan też w nich będzie brał udział? – I pojawiła się informacja ile osób może w niej wziąć udział. To może być aż 160 tysięcy ludzi! Jak? Już wyjaśniamy. Samych oficjeli będzie 70 tysięcy, a resztę mają stanowić i widzowie, wolontariusz i obsługa techniczna. Chińczycy to mają rozmach!

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat