Data dodania: 26.02.2019

Kara dla bramkarza Chelsea Londyn

Bramkarz Chelsea, Kepa Arrizabalaga został ukarany za incydent w meczu z Manchesterem City, gdy zawodnik pomimo dyspozycji wydanej przez trenera, nie chciał opuścić pola gry.

W wiadomości przekazanej mediom Arrizabalaga przyznał, że nastąpiło nieporozumienie. Bramkarz stwierdził też, że źle podszedł do sytuacji. Trener Maurizio Sarri nie umiał pohamować gniewu z zachowania swojego zawodnika i na chwilę opuścił stadion. Włoch poinformował jednak, że wspólnie przeprowadzili “dobrą konwersację”.

„Kepa zdaje sobie sprawę, że popełnił duży błąd pod względem tego jak zareagował. Przeprosił mnie,  kolegów i cały klub. Teraz to do klubu należy rozstrzygnięcie, czy będą chcieli go zdyscyplinować zgodnie ze swoimi zasadami. Dla mnie jednak sprawa jest zamknięta” – skomentował Sarri.

Karą dla piłkarza, który jest najdroższym bramkarzem w historii, ma być niewypłacenie tygodniowej gaży, która ostatecznie zostanie przekazana na rzecz fundacji należącej do klubu Chelsea.

Źródło: bbc.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat