Data dodania: 26.02.2019

Mertens w Chinach? Media spekulują odnośnie transferu Belga

Gracz Napoli, Dries Mertens może już wkrótce zmienić barwy. Media podają, że prawdopodobnym krokiem jest transfer do klubu z Chin.

Kontrakt 32-letniego Belga wygasa w 2020 roku. Choć już minionego lata pojawiały się informacje odnośnie potencjalnego transferu do Chin, to Mertens nie zdecydował na odejście. Na razie obowiązuje go klauzula, która stanowi, że zespół spoza Włoch musiałby zapłacić odstępne w wysokości 29 mln euro za jego pozyskanie. Umowa wygasa jednak już najbliższego lata, co potencjalnie może otworzyć piłkarzowi nowe kierunki.

Rozstrzygnąć mogą pieniądze: w Napoli Belg zarabia 4 mln euro rocznie, jednak przenosiny do Chin mogłyby zapewnić mu gażę na poziomie 10 mln euro za sezon.

Z archiwum: Pierwsza restauracja Milika w Katowicach otwarta

Czy ostatecznie poczyni on ten sam krok co Marek Chamsik i wybierze egzotyczny kierunek? Jakie są wasze typy na to? Czy bukmacherzy mają szykować już ofertę specjalną na to wydarzenie?

Źródło: calciomercato.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1412 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator