Data dodania: 14.02.2019

Galliani: Piątek przypomina mi Shevchenkę

Były dyrektor zarządzający w AC Milanie Adriano Galliani skomentował obecną formę Rossonerich. Pochwały skierował również w kierunku Krzysztofa Piątka.

„Obecny AC Milan jest drużyną, którą bardzo lubię. Umocnili się w styczniu dzięki Piątkowi i Paquecie, i z pewnością mogą walczyć do końca w Champions League”.

Galliani, dziś działający na arenie politycznej w partii Forza Italia, odniósł się także do formy poszczególnych piłkarzy.

„Piątek przypomina mi Shevchenkę. Moim marzeniem jest, ażeby on oraz Paqueta stali się nowym duetem niczym Sheva i Kaka. Obydwaj niezwykle podnieśli poziom techniczny tego zespołu. Należy także wyróżnić Zaniolo. Na naszych oczach rodzi się nowa gwiazda, co jest dla mnie niesamowite”.

Dla AC Milanu kolejny sprawdzian już w najbliższą sobotę w spotkaniu z Atalantą Bergamo.

Źródło: calciomercato.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1423 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator