Data dodania: 02.01.2019  |  Data aktualizacji: 18.01.2019

Formuła 1 ze zmianami w pionie komunikacyjnym

Jak informują brytyjskie media, w trakcie noworocznej przerwy, Formuła 1 rozstała się z dotychczasowym dyrektorem do spraw komunikacji, Normanem Howellem.

Choć wciąż nie pojawiło się oficjalne oświadczenie, to rąbka tajemnicy uchylił sam Howell. Informację o odejściu zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych.

„Po pełnieniu roli w pionie komunikacyjnym od czasów Berniego Ecclestone’a aż do obecnego zarządzania przez Liberty Media, zdecydowałem się odejść z Formuły 1” – czytamy w komunikacie. „Wezmę krótką przerwę i zastanowię się nad wyborem kolejnej ekscytującej możliwości, którą odnajdę w branży”.

Howell był szefem pionu przez dwa lata i dziesięć miesięcy, a jego angaż ogłoszono w lutym 2017 roku. W trakcie swojej kariery pracował między innymi w takich jednostkach jak FIA, Red Bull, UFC i KHP.

Czytaj też: Charles Leclerc „onieśmielony” F1

Jego obowiązki może przejąć Luca Colajanni, obecny Starszy Zastępca w dziedzinie komunikacji.

Źródło: formularapida.net

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat