Data dodania: 02.01.2019

Brahim Diaz już wkrótce w Realu Madryt

Brahim Diaz, 19-letni zawodnik grający obecnie w Machesterze City, już wkrótce przeniesie się do nowego klubu. Będzie nim Real Madryt, który już niedługo ma oficjalnie powitać swój nowy nabytek.

Kontrakt piłkarza w drużynie Pepa Guardioli wygasa pod koniec stycznia tego roku, jednak Brahim Diaz jest już myślami w Madrycie. Mówi się, że gracz ma być wykorzystywany w pierwszym składzie już od samego przebycia. Dlatego też już toczą się dysputy odnośnie numeru z jakim będzie grał. Głównym wyborem ma być dla niego liczba 21.

Czytaj też: Mateo Kovacic zainteresowany pozostaniem z The Blues

Diaz, grający na pozycji ofensywnego pomocnika, pomimo swojego młodego wieku będzie musiał niezwykle szybko zaadaptować się do nowego klubu. Piłkarz zna jednak wymagania piłkarstwa na najwyższym poziomie. W myśl szkoleniową Manchesteru City był zaangażowany bowiem już od 16 roku życia.

Do końca kontraktu Brahim Diaz ma regularnie trenować ze swoim dotychczasowym zespołem.

Źródło: marca.com

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat