Data dodania: 22.07.2012

Bandyci skopali polskiego olimpijczyka! Trafił do szpitala

Grupa 4 młodocianych wyrostków zaatakowała w centrum miasta byłego reprezentanta Polski. Policja jest w trakcie dochodzenia.

Jan Huruk (olimpijczyk z Barcelony 1992) padł ofiarą bestialskiego ataku młodych mężczyzn. Przypomnijmy Huruk, zajął podczas IO wysoką 7 lokatę w biegu maratońskim. Za co 52-letni dziś zawodnik dostał taki łomot od tych chłopaków? W centrum Słupska zwrócił im uwagę, by się tak nie awanturowali. Sprowokowało to napastników i skopali Huruka po całym ciele. Po całym zajściu olimpijczyk wylądował nie przytomny w szpitalu, że złamaną ręką i śladami pobicia na głowie.

Dzięki szybkiej akcji policji udało się już zatrzymać jednego napastnika. Obecnie trwają poszukiwania pozostałej trójki.

Panie Janie, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat