Data dodania: 05.09.2012

Trener Najmana chce walczyć z Koksem! “Złamię mu rękę, nogę…”

Marcin Najman z pewnością miał inny plan na walkę z Robertem Burneiką, ale jak się zakończyło każdy widział. Niemniej jednak trener Najmana chce pomścić swojego zawodnika i wzywa Hardkorowego Koksa na pojedynek.

Między Burneiką a trenerem Mirosławem Oknińskim iskrzyło już przed walką Koksa z Najmanem. Okniński wyznaje:

Ja przed walką już tam w szatni podszedłem do niego i powiedziałem, że jak jest taki cwany, to za darmo tutaj w szatni mogę go rozpracować przez pół minuty. On się zasłaniał i zawołał swoich ochroniarzy, bo się bał. Jak wychodził do klatki, to oni mu towarzyszyli, bo się bał, że jeszcze przed walką będzie coś .

Litwiniec nie dał się jednak sprowokować Polakowi i po prostu wyszedł na ring i zrobił swoje w walce z Najmanem.

Ale to nie koniec całego zdarzenia! Okniński zarzuca Koksowi, że kłamał w sprawie swoich przygotowań do walki:

On jest kulturystą, ale on kłamał, że nie trenował do walki z Najmanem, bo wiem, że trenował u gwiazd MMA. 

Oprócz tego zarzuca Burneice, że ten jedzie na dopingu. Wooow! To naprawdę grube zarzuty wymierzone w Roberta. Póki co co sam zainteresowany nie komentuje całej sytuacji. Czyżby miał coś na sumieniu? Jeżeli doszłoby do tej walki to z pewnością będzie gorąco na ringu! A co na to polscy bukmacherzy? Komu by dali więcej szans? Świeżakowi czy znanemu trenerowi?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1334 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator