Data dodania: 10.07.2012

Legendarny polski kolarz trafił do szpitala! Miał problem z…

Ryszard Szurkowski poczuł się źle na trasie 39 kilometrowego odcinka pomiędzy Jelenią Górą a Karpaczem. Podejrzewano dolegliwości żołądkowe, ale prawda okazała się inna…

Tradycyjnie przed pierwszym etapem Tour de Pologne odbywa się krótki odcinek dla kolarzy-amatorów. Wystartował w nim także nasz 66-letni wybitny kolarz. Jednak tym razem nie ukończył tego dystansu. W zamian za to wylądował w szpitalu. W pierwszej chwili wydawało się, że to problemy trawienne, a okazało się, że to…błędnik.

Życzymy naszej legendzie szybkiego powrotu do zdrowia oraz by w przyszłym roku było znacznie lepiej!

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1430 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator