Data dodania: 24.02.2009

Niemiecki tabloid: najgłupszy gol w historii padł w… Polsce! (WIDEO)

O tym golu już nie długo zacznie mówić cały świat. Kuriozalna bramka jaka padła w meczu na szczeblu A-klasy już staje się hitem internetu.

Dla odświeżenia zobaczcie jeszcze raz tę bramkę, tylko trzymajcie się krzesła:

Akcja roku miała miejsce podczas spotkania drużyn z czołówki A-klasy – Kormoran Purda vs Fortuna Gągławki. Zawodnicy Kormorana chcieli zrobić cieszynkę w postaci kołyski – i zrobili! – Ale z takim skutkiem, że wykorzystała to drużyna przeciwna i stało się! Pośmiewisko na cały świat. Sprawą już zainteresował się niemiecki tabloid „Bild”. W opinii redakcji, to najprawdopodobniej najgłupsza bramka ever! Teraz dzielą nas już tylko dni, by o tej bramce mówił cały świat.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat