Data dodania: 15.01.2009

Niezwykłe: seks i czarny pas. ZOBACZ brazylijską wojowniczkę

Piękna i niebezpieczna. Te dwa słowa doskonale oddają naturę brazylijskiej zawodniczki BJJ posiadającej czarny pas – Kyri Gracie. Gdyby tylko zdecydowała się zejść z maty, mogłaby zarabiać w modelingu.

Młoda zawodniczka już w swojej karierze zdobyła już 5 tytułów mistrza kraju, a w ubiegłym roku po raz trzeci została najlepszą na świecie. Skąd u takiej dziewczyny takie zamiłowanie do walk? Wydaje się, że to zasługa genów. Większość jej wujów (m.in. Słynny Royce Gracie), jak i jej mama (Flavia) uprawiali i to z sukcesami – brazylijskie ju-jujitsu (BJJ).

Jakiś czas temu pisaliśmy o zawodniczce Ginie Cerano i o Magdalenie Jareckiej. Nie dość, że potrafią przyłożyć, to i zapewne wyglądałyby doskonale w sesjach modelingowych. Podobnie jak Kyra Gracie. Z resztą sami zobaczcie:

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat