Data dodania: 15.01.2009

Niezwykłe: seks i czarny pas. ZOBACZ brazylijską wojowniczkę

Piękna i niebezpieczna. Te dwa słowa doskonale oddają naturę brazylijskiej zawodniczki BJJ posiadającej czarny pas – Kyri Gracie. Gdyby tylko zdecydowała się zejść z maty, mogłaby zarabiać w modelingu.

Młoda zawodniczka już w swojej karierze zdobyła już 5 tytułów mistrza kraju, a w ubiegłym roku po raz trzeci została najlepszą na świecie. Skąd u takiej dziewczyny takie zamiłowanie do walk? Wydaje się, że to zasługa genów. Większość jej wujów (m.in. Słynny Royce Gracie), jak i jej mama (Flavia) uprawiali i to z sukcesami – brazylijskie ju-jujitsu (BJJ).

Jakiś czas temu pisaliśmy o zawodniczce Ginie Cerano i o Magdalenie Jareckiej. Nie dość, że potrafią przyłożyć, to i zapewne wyglądałyby doskonale w sesjach modelingowych. Podobnie jak Kyra Gracie. Z resztą sami zobaczcie:

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1487 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator