Data dodania: 12.01.2009

Strachan stawia ultimatum Borucowi: masz tydzień, albo…

Co dalej z Borucem? Kolejny słaby mecz za nim, a jego notowania lecą w dół.

Wpadka w meczu z Hibernian wciąż odbija się czkawką, a tu kolejny słaby występ. Tym razem w spotkaniu z Dundee. Czy Artura czeka ławka? Trudno nam w to uwierzyć, ale może tak być. Trener Celticu daje ultimatum Borucowi:

Boruc ma tydzień, aby dojść do formy.

Sprawdź też: Bukmacher na ligę szkocką

Jeżeli Artur nie poprawi swojej dyspozycji na treningach i meczach to może czekać go nie miłe dla niego grzanie ławy. W tej trudnej sytuacji może jednak liczyć na kolegów z drużyny:

Popełnia błędy, jednak to dalej jeden z najlepszych golkiperów na świecie. Powinien zostać w zespole. Udowadniał już wiele razy, jak wiele potrafi – powiedział Glenn Loovens.

Boruc pomimo tych wpadek wciąż jest na liście życzeń wielu klubów. Może to właśnie znak, że wypalił się już w Szkocji i czas na zmiany? Który klub wykorzysta tę sytuację i sięgnie po naszego bramkarza w okazyjnej cenie?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1487 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator