Data dodania: 07.12.2008

Puścił „szmatę roku” – Boruc jest skończony. Był trzeźwy? (ZOBACZ)

Artur Boruc na dnie? Czy trener Celticu po takiej bramce wyrzuci naszego bramkarza?

Fatalna postawa naszego bramkarza w meczu z Hibernian sprawiła, że Celtic przegrał ten mecz. Ale wszystko by jeszcze przeszło, gdyby nie ta pierwsza bramka. Wyspiarskie media już zaczynają określać ją jako „szmatę roku”. Czy słusznie? Odpowiedzcie sobie sami.

Ale to nie koniec. Jeden z kibiców Celticu, zasugerował, że Boruc raczej trzeźwy w tym meczu nie był…jak było to on wie. Niestety oglądając powtórki już po raz n-ty jesteśmy w stanie uwierzyć tym plotkom…

Patrząc na to co się dzieje wokół i z Borucem jest przygnębiające. I fatalne błędy w meczu ze Słowacją i problemy rodzinne nagromadziły się niestety w jednym czasie. A media to wykorzystują i robią nagonkę na naszego bramkarza.

Czy Artur wytrzyma tę presję i wyjdzie z niej mocniejszy? Czy Gordan Strachan da jeszcze jedną szansę naszemu bramkarzowi? Czy najlepsi bukmacherzy wciąż będą oferowali na niego wysokie kursy? Najbliższe dni mogą to wszystko rozstrzygnąć.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat