Data dodania: 29.10.2008

Szok! Pudzian się rozpada. Może skończyć na wózku!

Czy to koniec przygody z żelastwem dla Mariusza Pudzianowskiego? Raport z rezonansu magnetycznego kręgosłupa „Dominatora” jest dla niego miażdżący.

Pudzianowski ma dopiero 31 lat. Na koncie już 5 tytułów Mistrza Świata Strongmenów, a ostatnio pokazał Amerykanom na ich terenie gdzie raki zimują. A do tego jak sam twierdzi, jest w życiowej formie i nie zamierza przechodzić na sportową emeryturę.

Jednak tym co może sprawić, że zahamuje ilość występów na zawodach jest wykonany ostatnio skan jego kręgosłupa. Według anonimowych informatorów, stan jego kręgosłupa jest fatalny. To jest tak jak gdyby miał kręgosłup 60-latka! Ciężary, które dźwiga na zawodach i na treningach dają o sobie znać.

Sam Mariusz już kiedyś opowiadał, że tym czego się najbardziej obawia jest właśnie zdrowie:

Liczę się z tym, że mogę mieć kłopoty ze stawami. Najbardziej boję się kontuzji albo kalectwa, co oznacza zależność od innego człowieka w codziennych sprawach. Resztą się nie przejmuję. Że noga będzie sztywna czy reumatyzm mnie dopadnie? To do przeżycia.

Strongmani to jeden z najbardziej kontuzjogennych sportów świata. Samo to dźwiganie ciężarów to już jest ogromne wyzwanie dla organizmu. A do tego dodajmy te wszystkie suplementy, odżywki i zapewne też nielegalne substancje wspomagające to prawdziwa bomba z opóźnieniem. Ale jak dodaje Pudzianowski, jego to nie zraża, bo on ten sport kocha i już. Zobaczymy, czy ta miłość wciąż będzie tak gorąca kiedy będzie zmuszony wsiąść na wózek…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat