Data dodania: 17.10.2008

Majdan stawi się w areszcie. Ale z… kilogramem bananów!

Buta czy głupota? Jak można określić zachowanie i tłumaczenia bramkarza Polonii, który chce się stać, na własne życzenie, ofiarę polskiego systemu sądowego.

To co robi Majdan to jeden wielki kabaret. Najpierw nie stawiał się do aresztu na jego wezwania, a teraz gdy już jego klub otrzymał powiadomienie z sądu o tymczasowym areszcie dla Majdana, usprawiedliwił się…kontuzją palca, jakiej doznał na treningu.

Na łamach dziennika „Polska” opowiada o sobie jako o koźle ofiarnym całej tej „afery bananowej” i tłumaczy się dlaczego nie mógł się stawiać do tej pory na rozprawach. A to mecz, a to obóz sportowy…Jak sam mówi:

Jeśli chodzi o „aferę bananową” to jest to dla mnie – mówiąc delikatnie – dziwna sprawa. Pójdę do aresztu za to, że ktoś rzucał bananami! To absurd. Rozumiem, że trzeba stawiać się w sądzie, ale ja po prostu nie mogłem.

Ale to jeszcze nie koniec! Najlepsze zostawiliśmy na koniec:

Jeśli miałbym pójść do aresztu za to, że nie widziałem, jak ktoś w kogoś rzucał bananem, to cześć. Biorę kilogram bananów i idę!

Jak do tych wypowiedzi podejdzie sąd? Czy uzna usprawiedliwienia bramkarza Polonii? Czy to będzie kolejny dobry materiał dla bukmacherów, na kolejne nietypowe zakłady specjalne na Ekstraklasę? Rzeczywistość przerasta nawet najbardziej absurdalny kabaret.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat