Data dodania: 14.10.2008

Majdan posiedzi w areszcie! Bo ma sąd w d…

Ciąg dalszy przygód Majdana z polskimi sądami. Unikał rozpraw, ale to teraz rozprawy znalazły jego!

To już druga taka sprawa sądowa Majdana w temacie rasizmu. Głośna sprawa z Mielna wciąż jest w toku, a tymczasem w tej najnowszej Majdan jest tylko świadkiem. Ale świadkiem, który z nieznanych przyczyn nie chce się stawić na rozprawie. Przypomnijmy, chodzi o sytuację gdy jeden z kibiców Lechii Gdańsk, rzucał bananami w zawodników klubu że Szczecina. Sąd ponawiał swoje wezwania wobec bramkarza Polonii, a ten jak gdyby nic, odmawiał stawienia się.

Sprawdź: Bukmacher z ofertą na Ekstraklasę

Wobec takiego oporu materii, sąd zdecydował się na tymczasowy areszt dla piłkarza oraz grzywnę w wysokości 3 tysięcy złotych. Decyzja w najbliższych dniach ma dotrzeć do stołecznej policji a stamtąd do Polonii Warszawa. Tym razem Majdan już nie ucieknie od sądu. Jak tylko namierzą go policjanci, przejmą go i zawiozą na salę sądową. Po drodze jednak odwiedzając areszt. Oj oj, Radzio nie ma teraz z górki…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1334 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator