Data dodania: 26.01.2011

Głośno o sexy prezes Warty. Piszą o niej media z całego świata!

Takiego rozgłosu na całym świecie jak teraz Warta Poznań jeszcze nie miała nigdy. A wszystko to za sprawą nowej Pani Prezes – Izabelli Łukomskiej-Pyżalska. Była modelka teraz chce pokazać, że potrafi nie tylko świetnie się prezentować na wybiegu, ale również na murawie.

Dla Warty taki prezez to jak gwiazdka z nieba. Zarówno pod względem finansowym jak i rozpoznawalności. A ta sława może przerodzić się w kolejne pieniądze dla klubu. A może któryś z bukmacherów z licencją MF zasponsoruje klub z Poznania? Czy Lech Poznań ma się czego obawiać?

Wiadomość o nowym właścicielu Warty podchwyciły nie tylko polska prasa, ale i także zagraniczna. Dziennikarze z Peru, Wietnamu, Francji czy też Czech rozpływają się na panią Izabellą. Czy będą dla niej równie przychylne za jej styl prowadzenia klubu? To się okaże.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat