Data dodania: 25.01.2011

Ukraińcy obejdą zakaz? Wymyślili własne “wuwuzele” (ZOBACZ)

Zmora ostatnich Mistrzostw Świata w RPA została oficjalnie zakazana podczas rozgrywania meczów w europejskich pucharach. Wuwuzele nawet w samej RPA nie mają dobrego PR-u. A tymczasem współgospodarze EURO 2012 – Ukraińcy – myślą o swojej tajnej broni do zagrzewania swoich piłkarzy…

O czym mowa? O okarynach. Sa to gliniane piszczałki, które mogą liczyć od 5 do 22 centymetrów długości. Sam dźwięk wydobywający się z nich nie jest tak nieznośny dla uszu jak z wuwuzel. Z resztą sami posłuchajcie.

Czy to będzie hit przyszłorocznych Mistrzostw? Jeszcze nie wiadomo, bo póki co Ukraina sprawdza czy w ogóle UEFA pozwoli na tego typu instrumenty. Mamy nadzieję, że włodarze z UEFA nauczeni MŚ w RPA podejmą dobrą decyzję.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat