Data dodania: 16.11.2010

Prasa: walka Haye – Harrison była ustawiona! ZOBACZ dowód

Miał być hitowy pojedynek, a skończyło się na klapie. Cóż z tego, że Haye pokonał Harrisona przez nokaut, skoro na jaw wychodzą teraz t a k i e rzeczy! Jakie? Walka mogła być ustawiona!

Zacznijmy od początku. Najpierw pojawiły się plotki, że Haye postawił na swoje zwycięstwo w 3 rundzie nie małe pieniądze u bukmachera. Ale w jednym z wywiadów zdementował te plotki. A teraz wyszły na jaw o wiele większe oskarżenia!

Dziennik „The Sun” twierdzi, że pojedynek między Haye’m a Harrisonem był ustawiony! Jako dowód podają to co się stało chwilę przed tym jak Harrison wylądował na deskach. Haye skinął głową do swojego oponenta i powiedział „teraz!”. A co było potem to każdy wie – K.O..

Wszystko wygląda bardzo kontrowersyjnie, jaka jest prawda? Mamy nadzieję, że dowiemy się tego niebawem. Będziemy na bieżąco informować o dalszych losach tej walki.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator